نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
  1. کاربر سایت

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

Unhappy مشکل در نصب call of duty ghost

سلام خسته نباشید من چند وقته بازی کالاف دیوتی رو خریدم موقع نصب دیسک دوم دقیقا روی نصب image 40 گیر میکنه و ارور میده که فایل setupe-4a وجود ندارد وقتی هم فایل هارو میخوام انتقال بدم به هارد تا بلکه از هارد بشه نصب کرد فایل setup-4a فقط تا دوازده درصد میاد بعد متوقف میشه سیستم هم قویه dvd rom هم قدیمی نیست تازه خریدمش میشه یه لینک دانلودی برای فایل setup-4a بدید خواهش میکنم واقعا بهش نیاز دارم یا به ایمیلم بفرستید
    Salmanialireza1379@gmail.com

2. کاربر سایت

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    ميانگين پست در روز
    0.01
    سلام. من دقیقا همین مشکل دوستمون رو دارم. راه حل چیست؟

3. کاربر سایت

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    ميانگين پست در روز
    0.01
    سلام خسته نباشید من چند وقته بازی کالاف دیوتی رو خریدم موقع نصب دیسک دوم دقیقا روی نصب image 40 گیر میکنه و ارور میده که فایل setupe-4a وجود ندارد وقتی هم فایل هارو میخوام انتقال بدم به هارد تا بلکه از هارد بشه نصب کرد فایل setup-4a فقط تا دوازده درصد میاد بعد متوقف میشه سیستم هم قویه dvd rom هم قدیمی نیست تازه خریدمش میشه یه لینک دانلودی برای فایل setup-4a بدید خواهش میکنم واقعا بهش نیاز دارم یا به ایمیلم بفرستید mahdiasiri1060@yahoo.com

4. کاربر سایت

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    ميانگين پست در روز
    0.09
    نقل قول نوشته اصلی توسط 8453mahdi نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید من چند وقته بازی کالاف دیوتی رو خریدم موقع نصب دیسک دوم دقیقا روی نصب image 40 گیر میکنه و ارور میده که فایل setupe-4a وجود ندارد وقتی هم فایل هارو میخوام انتقال بدم به هارد تا بلکه از هارد بشه نصب کرد فایل setup-4a فقط تا دوازده درصد میاد بعد متوقف میشه سیستم هم قویه dvd rom هم قدیمی نیست تازه خریدمش میشه یه لینک دانلودی برای فایل setup-4a بدید خواهش میکنم واقعا بهش نیاز دارم یا به ایمیلم بفرستید mahdiasiri1060@yahoo.com
    سلام من هم همین مشکل رو دارم البته با setup _6a الان باید چیکار کنم

کلمات کلیدی این موضوع